WAG DOM

Projektujemy dla ciebie

Walory akumulatorów żelowych HAZE

Nowoczesne akumulatory żelowe HAZE dostępne są w sklepie internetowym akumulatory-zelowe.pl. Jest to punkt sprzedaży który należy do oficjalnego importera HAZE w Polsce, a więc do firmy COMSYSTEM. Produkty od czołowego dostawcy na świecie spełniają wymagania wszystkich konsumentów. Klienci, którzy robią tutaj zakupy wiedzą, że mają do wyboru wyroby klasy premium. Każdy akumulator litowo-jonowy 12v 100ah jest przed oddaniem do użytku precyzyjnie sprawdzany. Są one nowe a także spełnią wszystkie zasady użytkowania.

Przyznana jest na nie 12 miesięczna albo 24 miesięczna gwarancja. Produkcja przebiega w zgodzie z normą ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004. Mają one znak dyrektyw Unii Europejskiej oraz spełniają wymagania jakościowe norm: 896 – 2, DIN 43534 oraz BS 6290p.4, EUROBAT i UL 1989. Wymiary akumulatorów są standardowe oraz dlatego idealnie dopasują się do poprzedniego miejsca. Można również oczekiwać na składanie zamówienia indywidualnego, kiedy poszukuje się akumulatora do wózka inwalidzkiego albo do skutera.

Nie potrzebujące obsługi akumulatory dedykowane są do silników elektrycznych, wózków i skuterów elektrycznych, pojazdów specjalnych, maszyn transportowych i podnoszących, maszyn czyszczących, jak i do systemów solarnych, jachtów i łodzi. Dobrze będzie też kierować uwagę na specjalną serię MARINE GEL, która ma wszystkie cechy oraz zalety z serii EV. Ta seria przeznaczona jest do pracy na jachtach, łodziach, motorówkach a także na innego rodzaju sprzęcie do pływania. Wszystkie akumulatory z katalogu wliczają się do działających niezawodnie.

Ich elektrolit jest unieruchomiony pod postacią żelu. Dystrybucja w sklepie jest na równi detaliczna, jak i hurtowa. Przy większych zleceniach można spodziewać się korzystnych promocji. Z tego powodu wszystkie osoby, które interesują się kupnem powinny złożyć pytania ofertowe. Akumulatory żelowe do pojazdów elektrycznych zalecane są przede wszystkim do pojazdów golfowych, wózków elektrycznych, skuterów elektrycznych, wózków inwalidzkich, pojazdów użytkowych, jak i do pojazdów platformowych.