WAG DOM

Projektujemy dla ciebie

Spory wybór rolet plisowanych w sklepie www rolety.eu

Główne wiadomości w temacie rolet plisowanych sprzedawanych w punkcie sprzedaży rolety.eu podane są na witrynie www. W dodatku można je pozyskać, nawiązując kontakt z obsługą klienta. Każdy produkt jakim jest roleta plisowana jest też precyzyjnie opisany, a więc konsumenci po zapoznaniu się z charakterystyką i zdjęciami nie powinni mieć rozterek, na co mogą się decydować. Rolety plisowane na okna można zamontować na parę sposobów.

Można nałożyć oraz stosować zaczepki utrzymujące żaluzje lub wykorzystać listwy przyszybowe. Rolety plisowane sprawdzają się na równi w domach, jak i w mieszkaniach, bo przedostające się do mieszkania światło słoneczne można w dowolny sposób regulować.

Cechą wyróżniającą ten rodzaj rolet jest konstrukcja przypominający harmonijkę. To powoduje, że każdą przestrzeń można urozmaicać stricte w ten sposób jak ma się na to chęć. Co ważne, do wyboru jest kilka barw, co umożliwi dopasować rolety te do każdego designu. Grubość profilu oraz materiału wyprodukowanych plis ma wspólnie 20 milimetrów. Kupujący mają okazję dobierać pośród produktów takich jak: plisy basic premium, plisy tkanina gnieciona, plisy exclusive, plisy bambus, plisy z nadrukiem, plisy zaciemniające, plisy termoizolacyjne, plisy plaster miodu, plisy białe, plisy szare, plisy czarne, plisy niebieskie, plisy beżowe, plisy fioletowe, plisy zielone, plisy pomarańczowe, plisy żółte a także plisy brązowe.

Rolety plisowane na okno od klasycznych rolet odróżniają się tym, jak prezentują się a także tym, jak tkanina pracuje na szybach. Plisy są nowocześniejsze i ciekawsze aniżeli klasyczne rolety. Tkaninę która składa się w harmonijkę można odsłaniać zarówno od góry, jak i od spodu. Duży asortyment rolet plisowanych w rolety.eu powoduje, że klienci z chęcią zaopatrują się w tym miejscu aniżeli w innych punktach sprzedaży. Wysokiej jakości rolety stają się perfekcyjnym dopełnieniem ich pomieszczeń w mieszkaniu.