WAG DOM

Projektujemy dla ciebie

Opis ogrodzeń sprzedawanych w przedsiębiorstwie Palisada Polska

Opis ogrodzeń dostępnych w przedsiębiorstwie Palisada Polska sugeruje, że są to praktyczne, dobrze wyglądające oraz wytrzymałe ogrodzenia. Katalog obejmuje: ogrodzenia panelowe przetłaczane 3D, ogrodzenia panelowe proste 2D, ogrodzenia palisadowe P2020 i P8020, prefabrykowane ogrodzenia tynkowe, podmurówki systemowe a także ogrodzenia betonowe pełne. Są to ogrodzenia Toruń, jakim opłaca się przyglądać się bliżej. Ogrodzenia panelowe przetłaczane 3D wyróżnia specjalna powłoka ochronna. Innowacyjne systemy wyróżnia imponująca trwałość oraz estetyczność wykonania.

Słupki, obejmy i panele udostępnione są w wersjach: ocynkowanej i lakierowanej proszkowo. Powierzchnia cynkowa pokryta jest na dodatek farbą proszkową, co sprawia, że jest odporna na warunki atmosferyczne oraz skutecznie zapobiega korozji. Pozostałe zalety takich paneli to: wytrzymałość, uodpornienie na uszkodzenia, dobrze prezentujące się wykończenia, 2 opcje ochrony antykorozyjnej, łatwy montaż, spory dobór rozmiarów i wysokości, spora gama kolorów według palety RAL, jak i szerokie wyposażenie dodatkowe. Tego typu panele ogrodzeniowe jako ogrodzenia Bydgoszcz mogą być dobierane jako ogrodzenia w: obiektach handlowych, halach produkcyjnych i magazynowych, obiektach użyteczności publicznej, obiektach sportowych i placówkach edukacyjnych, parkach, skwerach i ogrodach, osiedlach mieszkaniowych i na działkach prywatnych.

Na witrynie można zapoznać się opisami technicznymi takich ogrodzeń oraz akcesoriami dodatkowymi. Z kolei ogrodzenia panelowe proste 2D wyróżniają się o wiele większą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Ich solidna budowa pozwala stosować je tam, gdzie ważna jest podwyższona osłona: na halach produkcyjnych i magazynowych, w obiektach użyteczności publicznej, na terenach wojskowych, na terenach portów lotniczych i w obiektach sportowych oraz rekreacyjnych. Informacje na temat ogrodzeń i prosperowania przedsiębiorstwa wskazane są na stronie www.