WAG DOM

Projektujemy dla ciebie

Lamele ścienne – profesjonalny pomysł do dekoracji wnętrza mieszkania

Dekoracje są najistotniejszym elementem w dopełnieniu całego wnętrza domu. Bez nich salon wywierałby wrażenie niedokończonego i jednocześnie pustego. W salonie oprócz kanapy stolika oraz komody, umieszcza się także stół i krzesła, takiego typu meble bezbłędnie sprawdzają się podczas świąt, czy innych większych imprez, gdzie wszyscy uczestnicy siadają w jednym miejscu.

Aby dobrze zaaranżować salon wystarczy jedynie trochę wyobraźni oraz chęci. Nie zawsze powinniśmy wprowadzać drastyczne detale, aby salon oddawał klasę oraz spójność z naszą przejrzystą osobowością.

Nieraz starczą drobne dodatki, takie jak ozdoby stołu, a reszta pokoju wyda nam się oraz odmieniona i urządzona w nowym stylu. Stół możemy udekorować nowoczesnymi podkładkami o ciekawych barwach i wzorach. Na początek upiększania naszego pokoju codziennego, jakim jest salon, w jakim spędzamy większość dnia, wypada usunąć z niego wszystkie nieprzydatne przedmioty, które tylko zaśmiecają powierzchnię.

Począwszy od starych pamiątek, jakie zbierają tylko kurz na szafkach oraz obrazach, jakie wiszą na ścianach kompletnie nie komponując się z całością salonu. W ich miejsca możemy powiesić interesujące zdjęcia z wakacji, jakie mają dla nas znaczenie uczuciowe, a przy tym nadadzą nowoczesny wygląd. Atrakcyjną opcją na ścianę są również lamele ścienne – lamele ścienne w salonie. Ożywienie ścian w salonie ma prawo także odbyć się poprze powieszenie designerskich ram, zamiast starych obrazów. Jeśli gra toczy się o kolorystykę ścian, to wszystko zależy od tego w jakich odcieniach czujemy się przyzwoicie.

Jeśli ubóstwiamy barwy oraz energetyczne odcienie, odlotowym dodatkiem jest pomalowanie tylko jednej ściany, który może nadać całkiem inny wygląd salonu. Jeśli wolimy stonowane odcienie, w których jesteśmy w stanie się wyciszyć oraz odpocząć, zastosujemy tutaj biele i beże, jakie uwydatnią kształt oraz kolor akcesoriów. Wspaniałym sposobem na ożywienie oraz drobne zmiany w salonie będą kwiaty, a dokładniej doniczki z kwiatami. Parapety, jakie są zagracone różnorodnymi doniczkami, wolno dostosować pod względem jednego stylu oraz nadać oknom innowacyjnego wyglądu.