WAG DOM

Projektujemy dla ciebie

Jakie panele podłogowe zakupić do mieszkania ze zwierzętami?

Rodacy ubóstwiają posiadać w swoich domach zwierzaki. Psy, koty oraz inne istoty biegają po naszych domach na wsi i mieszkaniach w mieście. W tych ostatnich zwierzęta przebywają cały czas, po prostu mieszkamy wspólnie, z wszystkimi tego konsekwencjami.

Ubłocone łapy pieska po powrocie ze spaceru, ostrzone kocie pazury, materialne ślady po niestrawności, stresie lub niedoczekaniu pory wyjścia na dwór, to powszedniość właścicieli czworonożnych pupili. Receptą na utrzymanie posadzki w niezłej formie są panele podłogowe, czyli zastosowanie ich wszędzie tam, gdzie zwierzaki przebywają najczęściej – panele winylowe Sieradz. W porównaniu z parkietem łatwiej je umyć, natomiast mnóstwo trudniej pogryźć bądź też podrapać. Przestrzeń paneli podłogowych jest względnie odporna na trwałe zaplamienie.

Sowita gama kolorystyczna dogodnych na rynku paneli pozwala wybrać taki odcień podłogi, to właśnie dzięki któremu nie wypada jej myć co chwilę. Jeśli już jakiś fragment podłogi ulegnie kocim lub psim pazurom, nie oznacza to dewastacji całej przestrzeni. Zniszczone panele można po prostu wymienić na nowe.