WAG DOM

Projektujemy dla ciebie

Jaka bielizna dla jakiej damy?

Jeżeli się zastanowić oraz przejść po sklepach możemy dojść do wniosku, że rynek bieliźniarski jest wybitnie rozwinięty, a wybór bielizny przeznaczonej dla kobiet ogromny. Jest wręcz niezliczona ilość rodzajów i fasonów, ma okazję to sprawić zawrót głowy. Jest niemniej jednak parę w najwyższym stopniu popularnych rodzajów. Prym wiodą biustonosze.

Łącząc je powinniśmy nie zapominać o rozmiarze. Do biustonosza z reguły kupuje się figi czy też stringi – przetestuj też hurtownia legginsów. Wielką popularnością cieszą się gorsety. Są one dobre dla wielu pań, bo bajecznie się układają na sylwetce.

Dzięki nim można podkreślić talię oraz ją wyszczuplić. Wyeksponowane zostanie również biust. Temu nie oprze się na pewno żaden mężczyzna. Do gorsetu w największym stopniu pasują koronkowe stringi. Niesłabnącą renomą cieszą się również pończochy. Wyglądają świetnie na nogach każdej pani. Wspaniale wypadają jako duet z gorsetem. Jeżeli chodzi o majtki to zdecydowanie najbardziej pasują stringi. Do bielizny kwalifikujemy też koszule nocne.

Z reguły spotyka się je w komplecie ze stringami lub też figami. Koszule spotyka się długie, krótkie, dopasowane i luźne. Na kobiecym ciele najpiękniej prezentują się te, w które wszyta jest koronka, chociaż warto zwrócić uwagę na te uszyte z jedwabiu. Każda z nas posiada w szafie parę rzeczy, jakie kocha nosić ze wyjątkowym upodobaniem. Jak wobec tego uczynić, żebyśmy mogły napełniać się ukochaną bieliznę jak najdłużej? Na szczęście jest na to parę łatwych sposobów. Przede wszystkim należy pamiętać, żeby przypadkiem nie mieszać ciemnych barw z jasnymi lub białej bielizny z jakimkolwiek innym kolorem. Ta norma bywa niejednokrotnie łamana z uwagi na pośpiech. Możemy utracić więcej niż te kilka minut, bo pieniądze, więc odpowiedniej wykażmy się większą cierpliwością.