WAG DOM

Projektujemy dla ciebie

Czytelnie zaprojektowany kwestionariusz, jaki należy uzupełnić, by uzyskać wycenę ze skupu nieruchomości

Wykwalifikowani eksperci z rynku nieruchomości, jacy zajmują się skupem nieruchomości w przedsiębiorstwie 123skupnieruchomości dają gwarancję klientom, że usługi będą realizowane na najwyższym poziomie. Specjaliści w pierwszej kolejności robią szybką wycenę, a o ile tylko konsumenci ją zaakceptują to bezzwłocznie przeprowadzą transakcję zakupu domu, mieszkania lub działki za gotówkę. Nie ma w takim przypadku mowy o żadnych, niepotrzebnych kwestiach formalnych.

Szybka i rzetelna wycena dotyczy także rozwiązania skup nieruchomości Kraków w wypadku nieruchomości z długami, czyli takich, którymi już zajmuje się komornik.

Ogromne doświadczenie pomaga wyprzedać dom albo mieszkanie z długami. Dotyczy to też mieszkań w złym stanie technicznym. Konsumenci cenią profesjonalne podejście oraz uczciwość specjalistów, którzy zajmują się ich ofertą.

Trzeba przedstawić im najważniejsze dane kontaktowe a także powiązane z wybraną nieruchomością, która ma być sprzedana. Po wypełnieniu formularza ze wskazaniem tak znaczących wiadomości jak metraż, czy dostępność tarasu, oferta klienta będzie niezobowiązująco sprawdzona. Uzyska się kosztorys i na tej bazie można decydować o przyszłej współpracy. Operacja powiązana ze skupem nieruchomości omawiana jest indywidualnie. Do przedsiębiorstwa mogą zgłaszać się klienci prywatni, jak i przedsiębiorcy. Będą oni usatysfakcjonowani z warunków współpracy.