WAG DOM

Projektujemy dla ciebie

Cechy tynku akrylowego, sprzedawanego przez przedsiębiorstwo GREINPLAST

Solidne tynki do robienia elewacji zewnętrznych proponuje marka GREINPLAST. Tynki akrylowe posiadają wyjątkowe właściwości, umożliwiające uzyskanie idealnych wyników. Udostępnione tynk akrylowy można bez kłopotu nałożyć. Tynk powstały na bazie innowacyjnych technologii będzie nadawać się do ułożenia na dowolnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, wapiennym i pozostałych.

Tynk akrylowy można nakładać po 28 dniach od położenia podłoża. W dodatku ten typ tynku świetnie sprawdza się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST, po minimum 3 dniach od ich zrobienia. Zaprezentowany wyrób to integralny element zestawu wyrobów w systemach ociepleń GREINPLAST EPS i EPS – ETA. Paleta barw została udostępniona przez producenta i można się z nią zaznajomić na stronie www.

Kiedy kupujący mają takie życzenie, mogą zostać wykonane zlecenia indywidualne pod kątem barwy tynku. To daje pewność, że niezależnie od tego, jaką się przewidziało kolorystykę dla elewacji, można spodziewać się, że ze wsparciem konkretnej firmy można to pozyskać. Tynk akrylowy sprzedawany jest w opakowaniach 25 kg. Kupujący zainteresowani jego kupnem mogą zaznajomić się z prezentacją na stronie internetowej. Do ich dyspozycji zostają również: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne oraz atest systemu.

W przypadku jakichkolwiek zapytań można skontaktować się z działem obsługi klienta. Ze względu na szybkość i łatwość aplikowania, tynk akrylowy stosuje się bardzo często. Opłaca się wybrać ten konkretny wyrób, aby mieć gwarancję jak najlepszej jakości. Z uwagi na to, że w jego formule znajduje się specjalna mieszanka środków biobójczych, ograniczony jest rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej ten typ tynku zostanie zamieszczony. Oznacza to, że innowacyjny tynk cienkowarstwowy może zostać nakładany w każdych warunkach środowiskowych.