WAG DOM

Projektujemy dla ciebie

Apartament w Mechelinkach – doskonała opcja dla osób, które zamierzają przyjechać do Trójmiasta

Apartament w Mechelinkach to świetna opcja dla osób, które chcą przyjechać do Trójmiasta. Usytuowany jest w pobliżu Rewy oraz Gdyni. Unowocześnione i szykownie zaaranżowane mieszkanie pozwala każdemu poczuć się znakomicie. Nie trzeba więcej rezerwować pobytu w drogich obiektach hotelowych, w jakich na dodatek jest dużo ludzi.

A można oczekiwać na znacznie większą swobodę. To dobra opcja dla osób, które preferują odpoczywać w ciszy, a mimo to będzie zależało im na niedalekiej lokalizacji atrakcyjnych nadmorskich miasteczek. Duże mieszkanie pozostaje w całości do dyspozycji gości. Mogą oni z niego skorzystać tak jak tylko mają ochotę. Apartament przypomina swoim wyglądem piętrową rezydencję. Parter to pokój dzienny z aneksem kuchennym, mniejsza łazienka i jedna sypialnia z komfortowym łóżkiem. Na piętrze są dwie sypialnie, łazienka i garderoba. Idealnym wyjściem jest taras na dachu, umożliwiający przyjemny wypoczynek. Można się na nim opalić, nie przebywając na zaludnionej plaży.

Apartament Mechelinki to miejsce, w jakim doskonale poczują się jednocześnie osoby samotne, podróżujące w parach, z rodzinami, jak i ze znajomymi. Mające dwa piętra mieszkanie ma łączną powierzchnię 108, 18 metrów kwadratowych. Taras to aż 56 metrów kwadratowych.

Apartament taki jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą spędzać czas wolny nad polskim morzem, abstrahując od tego, jakie preferują aktywności. Pobyt można zarezerwować internetowo lub telefonicznie: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Dane firmy to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Osoby meldujące się w mieszkaniu Mechelinki dostają wybrane miejsce postojowe, w garażu zamkniętym na pilota.

Wysokie bezpieczeństwo wpływa też na wygodę podróżowania. Apartament rezerwuje się w nieskomplikowany sposób, przy pomocy systemu rezerwacyjnego na witrynie. Nowoczesny i komfortowy lokal z 3 sypialniami to miejsce przeznaczone dla osób, którym kameralna atmosfera nie jest czymś obojętnym.